Urządzenie do mikrodermabrazji pozwala na przeprowadzenie zabiegu mechanicznego peelingu skóry w domowym zaciszu. Produkty tego typu działają poprzez zasysanie naskórka i ścieranie go za pomocą nasadek pokrytych drobinkami. W efekcie cera staje się czystsza i gładsza, komórki zostają pobudzone do regeneracji, a obecne już przebarwienia czy zmarszczki zredukowane.
Mikrodermabrazja w domu to prosty sposób na poprawę kondycji skóry bez konieczności korzystania z kosztownych usług salonów kosmetycznych. Jaki sprzęt do mikrodermabrazji warto zatem wybrać?
Urządzenie do mikrodermabrazji ranking:
Sprawdź podobne rankingi:
- ranking peelingów kawitacyjnych
- ranking odkurzaczy do wągrów
- ranking szczoteczek do twarzy
- ranking masażerów do twarzy
- ranking urządzeń do pielęgnacji twarzy
Urządzenie do mikrodermabrazji – jakie wybrać?
Jeśli interesuje Cię domowa mikrodermabrazja, urządzenia do jej przeprowadzenia znajdziesz bez trudu, przeglądając ofertę popularnych sklepów internetowych. Będą to sprzęty kompaktowe, najczęściej zasilane przy pomocy akumulatora, a dzięki temu poręczne i wygodne w obsłudze. Na co więc zwracać uwagę przy wyborze najlepszego modelu?
- regulacja mocy ssącej – możliwość regulowania mocy ssącej, czyli intensywności zabiegu może okazać się ważniejsza niż sama moc urządzenia, wyrażona w kPa. To dzięki niej sprzęt dopasuje się do rodzaju skóry użytkownika – zarówno tej delikatnej i wrażliwej, jak i grubszej lub wymagającej intensywniejszego złuszczania.
- jakość nasadek – najważniejszą nasadką w przypadku urządzeń do mikrodermabrazji jest nasadka z pierścieniem, na którym osadzone są drobinki ścierne. Istotny jest w tym przypadku użyty materiał – najlepiej diament czy szafir. Bardzo często na rynku znajdziemy jednak urządzenia z nasadką pokrytą zwykłym metalem. Taki produkt może nadmiernie niszczyć skórę i szybko ulegać zużyciu.
- ilość dodatkowych głowic – chociaż mikrodermabrazja to zabieg, który wykonamy z pomocą wyłącznie jednej, podstawowej nakładki, to każda dodatkowa głowica zwiększy funkcjonalność kupionego sprzętu. W ofertach sklepów dostępne są urządzenia sprzedawane w zestawie z końcówkami do oczyszczania skóry z wągrów, do liftingu i do zwykłego masażu próżniowego (bez złuszczania).
- sposób zasilania – większość sprzętów do domowej mikrodermabrazji to urządzenia zasilane akumulatorowo. Są one małe i wygodne w użyciu, jednak wymagają ładowania. Alternatywą może okazać się sprzęt zasilany sieciowo-akumulatorowo, czyli taki z którego skorzystamy także podczas ładowania.
- dostępność części zamiennych – zarówno nasadki, jak i filtry w urządzeniach do domowej mikrodermabrazji ulegają zużyciu. Warto więc postawić na produkt, który łatwo uzupełnimy o dodatkowe części zamienne.
Ile kosztuje urządzenie do mikrodermabrazji?
Mikrodermabrazja w domu to prosty sposób na zmniejszenie ilości zaskórników. Zabiegi wygładzają, dogłębnie oczyszczają, rozjaśniają, wyrównują koloryt skóry, a także spłycają zmarszczki i blizny. Regularne złuszczanie i wykonywanie masażu próżniowego może wyraźnie poprawić jakość cery, a nawet widocznie ją odmłodzić. Warto więc zaopatrzyć się w sprzęt do mikrodermabrazji, który kupimy w większości sklepów internetowych w cenie od około 70 do 600 zł.
Urządzenie do mikrodermabrazji: opinie
Napisz nam w komentarzu lub daj znać na facebooku, co sądzisz o naszym zestawieniu 🙂
Artykuł zawiera linki afiliacyjne kierujące do oferty sklepów internetowych. Nie wpływają one na wybór produktów i ich pozycję w rankingu.