Strona głównaPielęgnacja i urodaRanking TOP 10 trymerów do nosa

Ranking TOP 10 trymerów do nosa

Czy warto kupić trymer do nosa?

Trymer do nosa i uszu to urządzenie, które pozwala w bezpieczny i wygodny sposób skrócić zbędne owłosienie, a tym samym pozbyć się związanego z nim dyskomfortu. Podstawowe sprzęty tego typu wyposażone są w obrotową końcówkę z nożami, którą po prostu wsuwamy w nozdrze i delikatnie poruszamy, aby skrócić włosy w podobny sposób, jak robi to golarka elektryczna do strzyżenia. Bezprzewodowy trymer pozwala pozbyć się włosków w nosie i uszach gdziekolwiek jesteśmy. Wystarczy wyposażyć go w baterię (zwykle baterię AA) i wymienić ją, kiedy ogniwo się wyczerpie.

Trymery z wymiennymi końcówkami mogą nadawać się także do regulacji brwi czy modelowania wąsów. Z reguły trymer do brody kupujemy jednak osobno, bowiem małe urządzenia do nosa nie radzą sobie dobrze z skracaniem grubych i twardych włosów. Innym rozwiązaniem jest zakup maszynki do golenia z dodatkowymi nakładkami, w tym właśnie z różnego typu trymerami.

Ranking trymerów do nosa i uszu

Ranking trymerów do skracania włosów w nosie to zestawienie prostych urządzeń na baterie. Pomijamy w nim trymery wielofunkcyjne, które znajdziesz w innym rankingu.

1. Philips Series 5000 NT5650/16

Philips Series 5000 NT565016Trymer Philips Nosetrimmer Series 5000 NT5650/16 to sprzęt zasilany bateriami, całkowicie bezprzewodowy. Model można oczyszczać pod bieżącą wodą. Urządzenie nadaje się do przycinania włosów również w uszach oraz do regulowania brwi i zarostu.

Produkt marki Philips wykorzystuje technologię PrecisionTrim i system Protective Guard, dzięki którym możliwe jest regulowanie włosów bez rwania i ciągnięcia. Sprzęt jest sprzedawany w zestawie z nasadkami grzebieniowymi o długości 3 i 5 mm (do modelowania brwi) oraz z końcówką do modelowania zarostu. Pozwala także zmieniać kąt cięcia, aby uzyskać oczekiwane rezultaty. Dzięki osłonce ochronnej ostrza nigdy nie mają bezpośredniego kontaktu ze skórą.

Dwustronny nóż urządzenia został wykonany ze stali szlachetnej, zaś jego uchwyt pokryto tworzywem ze specjalną chropowatą teksturą, która zapewnia mocny chwyt nawet podczas stosowania produktu pod prysznicem. Model można włączać i wyłączać jedną ręką za sprawą właściwie zlokalizowanego przesuwanego przycisku.

Zalety: Wady:
+ Jest solidnie wykonany. – Nie radzi sobie z modelowaniem zarostu.
+ Jest poręczny.  
+ Ma korzystny stosunek jakości do ceny.  
+ Dobrze się prezentuje.  

2. Philips Series 3000 NT3650/16

Philips Series 3000 NT365016Trymer Philips NT3650/16 to model zasilany bateryjnie, przeznaczony do usuwania włosów w nosie i uszach, a także do modelowania brwi. Urządzenie wykorzystuje technologię PrecisionTrim i system Protective Guard, aby ciąć bez rwania i szarpania. Sprzęt jest sprzedawany w zestawie z 2 nasadkami grzebieniowymi (3 i 5 mm).

Produkt firmy Philips posiada stalowe dwustronne ostrze, zasłonięte specjalną osłonką ochronną, zapobiegająca skaleczeniom. Jego rękojeść wykonano z materiału o chropowatej teksturze, zapewniającej pewny chwyt. Sprzęt wyposażono w przesuwany włącznik, możliwy do obsługiwania jedną dłonią. Urządzenie można myć pod bieżącą wodą.

Zalety: Wady:
+ Jest dokładny. – Niektóre opinie wskazują na głośną pracę trymera.
+ Jest solidnie i estetycznie wykonany.  
+ Dobrze leży w dłoni.  
+ Nie szarpie włosów.  

3. WAHL Micro Groomsman 2in1 5640-616

WAHL Micro Groomsman 2in1 5640-616WAHL Micro Groomsman 2in1 5640-616 to zasilany bateryjnie trymer do brwi oraz włosków w okolicach nosa i uszu. Produkt posiada ostrza ze stali nierdzewnej i trzy wymienne nasadki: głowicę do brwi i okolic intymnych, okrągłą końcówkę do nosa i uszu oraz precyzyjną nasadkę płaską do miejsc trudno dostępnych. Obudowę urządzenia wykonano z wysokiej jakości aluminium.

Wszystkie końcówki modelu można czyścić pod bieżącą wodą. Największą zaletą trymera są jednak noże produkowane poprzez szlifowanie, co zapewnia im długą trwałość i precyzję. Dodatkowo, sprężynowy system pracy noży eliminuje uczucie szarpania czy ciągnięcia, dlatego pielęgnacja jest przyjemna i bezpieczna.

Zalety: Wady:
+ Ma korzystną cenę. – Jego zatyczka ochronna jest źle spasowana, przez co łatwo spada.
+ Jest lekki i wygodny w użyciu.  
+ Cicho pracuje.  
+ Posiada łatwe w wymianie końcówki.  

4. REMINGTON Nano Series NE3850

REMINGTON Nano Series NE3850Remington NE3850 to trymer z obudową antybakteryjną i systemem Active BladeClean. Produkt nadaje się do pielęgnacji włosów wokół nosa i uszu, a także do modelowania brwi. Posiada powłokę z jonami srebra, które niszczą bakterie, co zapobiega podrażnieniom i infekcjom. Jest zasilany bateryjnie.

Urządzenie wyposażono w dwustronne, zaokrąglone noże, które docierają do trudno dostępnych miejsc. Sprzęt jest również wodoodporny, dzięki czemu można używać go pod prysznicem i płukać pod bieżącą wodą. Produkt otrzymujemy w zestawie z liniowymi nakładkami grzebieniowymi i końcówką obrotową.

Zalety: Wady:
+ Ma dobry stosunek jakości do ceny. – Ma bardzo delikatne plastikowe nakładki.
+ Jest łatwy w czyszczeniu. – Dosyć głośno pracuje.
+ Jest poręczny.  
+ Ma nowoczesny wygląd.  

5. Panasonic ER-GN300-K503

Panasonic ER-GN300-K503Trymer Panasonic ER-GN300-K503 to sprzęt zasilany bateryjnie (czas pracy bezprzewodowej wynosi do 40 minut). Produkt nadaje się do przystrzygania włosów w nosie i uszach. Może pracować na mokro i na sucho. Posiada dodatkową funkcję podciśnienia. Jest łatwy do utrzymania w czystości dzięki opcji mycia pod bieżącą wodą.

Urządzenie wyposażono w silniczek o dużej mocy i wysokim momencie obrotowym, a także w nóż z dwoma krawędziami tnącymi. Sprzęt posiada stożkową końcówkę, która ogranicza podrażnienia i uszkodzenia skóry. Dzięki funkcji wytwarzania podciśnienia, trymer natychmiast zasysa zgolony zarost, dbając o porządek w łazience. Produktu można używać również do stylizowania wąsów, brody i brwi.

Zalety: Wady:
+ Jest solidnie wykonany. – Ma wysoką cenę.
+ Nie szarpie i nie wyrywa włosów. – Jego dostępność jest ograniczona.
+ Jest poręczny.  
+ Posiada funkcję zasysania ściętego zarostu.  

6. BABYLISS E652E

 

BABYLISS E652EBABYLISS E652E to trymer do włosów w nosie i uszach, którym można regulować również brwi. Urządzenie posiada nasadkę grzebieniową, pozwalającą przycinać włoski na długość 3 lub 5 mm. Atutem modeluu jest lekkość i łatwość utrzymania w czystości – ostrze trymera można myć pod bieżącą wodą. Produkt jest zasilany bateryjnie. Producent obejmuje go aż 3-letnim okresem gwarancji. 

Zalety: Wady:
+ Ma dobry stosunek jakości do ceny. – Posiada bardzo mały grzebyk do brwi.
+ Jest niewielki i poręczny.  
+ Cicho pracuje.  
+ Nie szarpie i nie wyrywa włosów.  

7. Wahl 5642-135

Wahl 5642-135Wahl 5642-135 to sprzęt dedykowany usuwaniu włosów z nosa i uszu. Produkt posiada specjalną końcówkę obrotową ze sprężynowymi ostrzami ze stali nierdzewnej. Trymer zasilany jest bateryjnie i może pracować do około 30 minut w sposób ciągły (bez konieczności zmiany ogniw). Jego nakładkę wolno nam płukać pod bieżącą wodą.

Urządzenie jest małe i lekkie. Nie posiada żadnych dodatkowych nakładek w zestawie. Jest sprzedawane w komplecie z końcówką ochronną na głowicę.

Zalety: Wady:
+ Ma niską cenę. – Bywa niedokładny.
+ Cicho pracuje. – Nie wycina włosów całkowicie, a jedynie skraca.
+ Jest solidnie wykonany.  
+ Nie wyrywa włosów.  

8. PHILIPS NT1650/16

PHILIPS NT165016PHILIPS NT1650/16 to urządzenie zasilane bateryjnie, przeznaczone do usuwania włosów z nosa i uszu. Sprzęt może pracować na sucho i na mokro. Dzięki systemowi Protective Guard nie grozi skaleczeniem, ponieważ jego noże nie mają bezpośredniego kontaktu ze skórą.

Produkt wyposażono w dwustronny nóż ze stali szlachetnej oraz chropowaty uchwyt z przesuwanym włącznikiem, który można obsługiwać jedną ręką. Urządzenie jest łatwe do utrzymania w czystości ze względu na swoją wodoodporność. Wystarczy przepłukiwać je pod bieżącą wodą.

Zalety: Wady:
+ Jest niedrogi. – Nie jest zbyt dokładny.
+ Jest mały i poręczny. – Nie skraca włosów do minimum.
+ Ma elegancki design.  
+ Nie szarpie włosów.  

9. Clatronic NE 3595

Clatronic NE 3595CLATRONIC NE3595 został stworzony do usuwania owłosienia z nosa i uszu, a także do skracania brwi. Urządzenie wyposażono w obrotowe ostrze i ergonomiczny uchwyt. Jako jeden z nielicznych, model posiada także wbudowane podświetlenie, które ułatwia strzyżenie.

Produkt działa na baterie. Posiada osłonkę na nóż i lampkę skierowaną w miejsce ścinania włosów. Urządzenia nie można płukać pod bieżącą wodą.

Zalety: Wady:
+ Ma niską cenę. – Posiada plastikową obudowę niskiej jakości.
+ Jest estetycznie wykonany. – Jest niedokładny.
+ Dobrze ścina włosy w nosie.  
+ Jest prosty w obsłudze.  

10. Esperanza SPIKE EBG004B

Esperanza SPIKE EBG004BEsperanza Spike to tani trymer do uszu i nosa o niewielkim rozmiarze. Sprzęt ma charakterystyczny kolor obudowy, noże ze stali nierdzewnej oraz nasadkę zabezpieczającą. Produkt może pochwalić się ergonomiczną budową, dzięki której dobrze leży w dłoni.

Urządzenie wyposażono w prosty przycisk on/off. W zestawie z produktem otrzymujemy szczoteczkę do oczyszczania końcówki ze ściętych włosków. Model działa na baterie, które zazwyczaj nie są dołączane do kompletu.

Zalety: Wady:
+ Ma bardzo niską cenę. – Zacina się w trakcie pracy.
+ Jest prosty w obsłudze – Nie jest solidnie wykonany.
+ Nie rani skóry.  

Najważniejsze cechy dobrego trymera do nosa i uszu

Czym powinien charakteryzować się najlepszy trymer do nosa? Urządzenie, które ma pozwolić nam przyciąć owłosienie bezboleśnie, musi posiadać wysokiej jakości nóż wykonany ze stali nierdzewnej. To najważniejszy element takiego produktu i to od niego zależy, czy dany model będzie usuwał włoski z nosa bezboleśnie.

Jeśli chcesz pozbywać się niechcianego owłosienia na przykład pod prysznicem, musisz sięgnąć po model wodoodporny. Taki sprzęt będzie także łatwiejszy do utrzymania w czystości – można płukać go pod bieżącą wodą.

Gdy potrzebny Ci trymer do przycinania brwi, zdecyduj się na produkt z wymiennymi końcówkami. Nasadki do brwi mają kształt grzebyków, którymi bez trudu skrócisz włosy, nadając linii brwi ładniejszą formę.

Trymer do nosa, uszu opinie

Napisz nam w komentarzu lub daj znać na facebooku, co sądzisz o naszym zestawieniu 🙂

Zapisz się na nasz newsletter

Bądż na bieżąco ze wszystkimi nowymi wpisami. Wybieraj zawsze najlepsze produkty!

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Wpisz swoje imię

Najnowsze wpisy

Zapisz się na nasz newsletter

Bądż na bieżąco ze wszystkimi nowymi wpisami. Wybieraj zawsze najlepsze produkty!

Warto przeczytać