Strona główna Małe AGD Dla dziecka Podgrzewacz i sterylizator 2w1

Podgrzewacz i sterylizator 2w1

Podgrzewacz i sterylizator 2w1 – jaki będzie najlepszy?

Podgrzewacz i sterylizator 2w1 to urządzenie łączące w sobie podstawowe funkcje podgrzewacza do butelek i słoiczków oraz sterylizatora do akcesoriów. Dzięki niemu rodzice mają szansę oszczędzić pieniądze oraz miejsce w swojej kuchni.

Najlepszy podgrzewacz sterylizator będzie:

 • podgrzewał pokarm szybko i równomiernie,
 • umożliwiał regulację temperatury podgrzewania,
 • pozwalał na podgrzewanie i sterylizowanie większości butelek dostępnych na rynku.

Podgrzewacz i sterylizator 2w1 ranking:

Ranking podgrzewaczy i sterylizatorów 2w1 to zestawienie najlepszych urządzeń, cieszących się dużym uznaniem swoich użytkowników. Znalazły się w nim produkty zarówno bardzo budżetowe, jak i nieco droższe, charakteryzujące się wysoką jakością wykonania i nowoczesnością.

Mamy nadzieję, że nasz ranking podgrzewaczy i sterylizatorów w jednym pomoże wszystkim młodym rodzicom wybrać produkt, który najlepiej spełni ich oczekiwania.

Podgrzewacz i sterylizator Lovi 4w1 (77/051)

Lovi 4w1 (77/051)


Sprawdź produkt w sklepie:

Lovi 4w1 (77/051) to podgrzewacz i sterylizator do butelek, wyposażony w czytelny, elektroniczny wyświetlacz dotykowy. Urządzenie ma moc 600 W, dzięki czemu jest w stanie podgrzać pokarm już w ciągu 2 minut (przy temperaturze wyjściowej 21 stopni Celsjusza oraz ilości 80 ml płynu). Obsługa produktu należy do najbardziej intuicyjnych, dzięki możliwości wyboru jednego z trzech trybów pracy – butelka, HOT oraz obiadek.

Podgrzewacz ze sterylizatorem Lovi 4w1 (77/051) umożliwia szybkie i równomierne podgrzewanie pokarmu, stopniowe rozmrażanie pokarmu, utrzymywanie osiągniętej temperatury do 10 godzin oraz wyparzanie butelek i akcesoriów. Ponadto, urządzenie jest bardzo uniwersalne – pasuje do większości słoiczków i butelek do karmienia.

Lovi 4w1 wyłącza się automatycznie w przypadku braku wody, dzięki czemu jest bezpieczny w użytkowaniu. Szczególnym atutem produktu jest także możliwość skrócenia i schowania jego przewodu zasilającego.

Zalety:Wady:
+ Urządzenie jest wielofunkcyjne. – Nie posiada antypoślizgowych nóżek, przez co może ślizgać się po blacie.
+ Działa intuicyjnie i jest łatwe w obsłudze.
+ Szybko podgrzewa pokarm.
+ Efektownie się prezentuje. 

Podgrzewacz i sterylizator 2w1 BabyOno 216

Podgrzewacz i sterylizator 2w1 BabyOno 216


Sprawdź produkt w sklepie:

BabyOno 216 to sterylizator i podgrzewacz do butelek w jednym wyposażony w wygodne pokrętło do regulacji temperatury. Urządzenie pozwala na podgrzewanie butelek oraz pokarmów gęstych przy użyciu dedykowanej miseczki. Umożliwia również łatwą sterylizację gryzaków, smoczków i butelek.

Sterylizator podgrzewacz BabyOno 216 jest kompatybilny z większością butelek dostępnych na rynku. Wybrany model pracuje w zakresie temperatury od 25 do 100 stopni Celsjusza oraz jest w stanie podtrzymać ją na zadanym poziomie. Urządzenie posiada także zabezpieczenie przed przegrzaniem i wyłącza się automatycznie po odparowaniu całej wody.

W zestawie z podgrzewaczem otrzymujemy podstawkę na małe butelki i słoiczki, miseczkę z podziałką oraz przykrywkę niezbędną do sterylizowania akcesoriów.

Zalety:Wady:
+ Urządzenie ma bardzo przystępną cenę. – Niektóre opinie wskazują na zbyt mocne nagrzewanie pokarmu względem wybranych parametrów temperatury.
+ Jest dostępne z wieloma dodatkowymi akcesoriami.
+ Szybko podgrzewa pokarm.

Podgrzewacz i sterylizator 2w1 Miniland (ML89205)

Podgrzewacz i sterylizator 2w1 Miniland (ML89205)


Sprawdź produkt w sklepie:

Miniland (ML89205) to podgrzewacz sterylizator o mocy 400 W wyposażony w wyświetlacz informujący o pozostałym czasie nagrzewania pokarmu lub wyparzania akcesoriów. Urządzenie działa stosunkowo szybko – podgrzewanie butelek zajmuje mu kilka minut – a jednocześnie działa naturalnie i bezpiecznie dla wartości odżywczych mleka czy gotowych obiadków. .

Produkt jest sterowany za pomocą 3 przycisków, którymi możliwe jest ustawienie czasu pracy podgrzewacza. Wybrany model posiada sygnał dźwiękowy, który informuje o zakończeniu podgrzewania lub sterylizacji. Urządzenie wyłącza się automatycznie, aby zagwarantować użytkownikowi pełne bezpieczeństwo. Wszystkie dołączone do niego akcesoria – pokrywkę, koszyk do podgrzewania, miarkę z podziałką oraz podstawę do sterylizacji – można myć w zmywarce.

Zalety:Wady:
+ Urządzenie ma dobry stosunek jakości do ceny. – Wymaga samodzielnego ustawiania czasu pracy i kontrolowania temperatury podgrzewanego pokarmu.
+ Jest łatwe w obsłudze.
+ Posiada wiele przydatnych akcesoriów w zestawie.
+ Wyłącza się automatycznie, zapewniając bezpieczeństwo.

Sterylizator i podgrzewacz do butelek w jednym – jak wybrać ten najlepszy?

Podgrzewacz ze sterylizatorem to urządzenie działające w oparciu wywarzanie pary wodnej. Jego efektywność zależy zatem przede wszystkim od tempa nagrzewania wody umieszczonej w zbiorniku wraz z butelką czy słoiczkiem. Na komfort użytkowania podgrzewacza i sterylizatora w jednym wpływają jednak również inne parametry tego typu urządzeń.

Wszystkie, na które warto zwrócić uwagę to:

 • moc – decydująca o szybkości podgrzewania pokarmu oraz przeprowadzania sterylizacji. Im wyższa, tym szybciej urządzenie będzie w stanie ogrzać zawartość butelki lub słoiczka do odpowiedniej temperatury.
 • pojemność/szerokość/wysokość – mówiące o tym, jakiej wielkości butelki i słoiczki zmieszczą się wewnątrz urządzenia. Jeśli korzystamy z bardzo nietypowych akcesoriów, dobrze zwrócić na to szczególną uwagę.
 • możliwość regulowania temperatury/czasu pracy – regulacja temperatury podgrzewania może odbywać się za pomocą wyboru automatycznego programu pracy, pokrętła z regulacją temperatury lub przycisków umożliwiających jej zwiększenie lub zmniejszenie oraz ustawienie czasu pracy. Bez względu na sposób obsługi podgrzewacza, zawsze warto upewnić się, czy urządzenie rzeczywiście odgrzało pokarm do odpowiedniej temperatury, zanim podamy go dziecku.
 • funkcja utrzymywania temperatury – korzystna w przypadku dzieci, które często spożywają swoje posiłki w kilku porcjach.
 • funkcja rozmrażania – ułatwiająca szybkie, ale i bezpieczne rozmrożenie przechowywanego pokarmu.
 • sygnalizacja ukończenia pracy – dźwiękowa lub wizualna.
 • wyświetlacz – pozwalający na stałą kontrolę temperatury oraz czasu pracy urządzenia.
 • dodatkowe akcesoria – na przykład szczypce do wyjmowania gorących akcesoriów po sterylizacji, koszyczki, miarki, pokrywki czy miseczki.

Podsumowanie

Podgrzewacz i sterylizator do butelek w jednym to funkcjonalne urządzenie, które pozwala wyparzyć akcesoria do karmienia oraz podgrzać pokarm do wybranej temperatury. Dzięki niemu nie musimy płacić za dwa osobne produkty, a jednocześnie oszczędzamy miejsce w swojej kuchni. Warto zatem zdecydować się na jego zakup, jeśli często karmimy dziecko pokarmem z butelki lub gotowymi obiadkami ze słoiczków.

Zapoznaj się z naszym rankingiem podgrzewaczy sterylizatorów, a następnie przeczytaj poradnik zakupowy, aby wybrać model, który najlepiej spełni Twoje oczekiwania.

Podgrzewacz i sterylizator 2w1 opinie

Napisz nam w komentarzu lub daj znać na facebooku co sądzisz o naszym zestawieniu 🙂

Zapisz się na nasz newsletter

Bądż na bieżąco ze wszystkimi nowymi wpisami. Wybieraj zawsze najlepsze produkty!

ZOSTAW KOMENTARZ

Please enter your comment!
Wpisz swoje imię

Najnowsze wpisy

Zapisz się na nasz newsletter

Bądż na bieżąco ze wszystkimi nowymi wpisami. Wybieraj zawsze najlepsze produkty!

Warto przeczytać