Strona główna Małe AGD Dla dziecka Podgrzewacz do butelek samochodowy

Podgrzewacz do butelek samochodowy

Podgrzewacz do butelek samochodowy – co warto wiedzieć?

Podgrzewacz do butelek samochodowy to urządzenie zasilane z gniazda zapaliczki samochodowej, służące do podgrzewania pokarmu bez udziału wody. Produkt ten jest niezwykle przydatny podczas długiej podróży, a w wariancie z termoopakowaniem, również podczas spacerów.

Najlepszy podgrzewacz samochodowy do butelek będzie:

 • podgrzewał pokarm szybko i długo utrzymywał jego temperaturę,
 • zabezpieczał zawartość przed przegrzaniem,
 • umożliwiał ukrycie przewodu zasilającego oraz wygodny transport ogrzanego pokarmu.

Podgrzewacz do butelek samochodowy ranking:

Ranking podgrzewaczy do butelek samochodowych to zestawienie dobrej jakości produktów o różnorodnej funkcjonalności. Przedstawiliśmy w nim najczęściej wybierane modele wraz z wyszczególnieniem ich wad oraz zalet, aby ułatwić Ci wybór podgrzewacza samochodowego, który najlepiej spełni Twoje oczekiwania.

Podgrzewacz do butelek samochodowy Reer

Podgrzewacz do butelek samochodowy Reer


Sprawdź produkt w sklepie:

Podgrzewacz samochodowy Reer to niewielkie urządzenie o mocy 25 W, przypominające małą torbę podróżną, wykonaną z materiału wodoodpornego i termoizolacyjnego. Produkt posiada 50 cm kabel zasilający, który można ukryć we wbudowanej kieszonce na zamek błyskawiczny. Podgrzewacz nadaje się zarówno do ogrzewania wszelkiego typu butelek z pokarmem, jak i słoiczków z gotowymi obiadkami.

Dzięki zastosowaniu elastycznych materiałów, produkt może być wygodnie przechowywany, nie zamując wiele miejsca. Doszyty pasek na rzep ułatwia również stabilne zamocowanie podgrzewacza w aucie lub przy wózku. Urządzenie po podłączeniu do gniazda zapalniczki samochodowej uruchamia się automatycznie i utrzymuje odpowiednią temperaturę pokarmu poprzez włączanie podgrzewania w określonych odstępach czasu. Według producenta będzie w stanie podgrzać mleko do zalecanych 36,8 stopni Celsjusza w ciągu 20 minut (jeśli zaczniemy od temperatury pokojowej).

Zalety:Wady:
+ Produkt jest przystępny cenowo. – Charakteryzuje się mało atrakcyjnym designem.
+ Może służyć jako termos.
+ Ma wygodną rączkę do przenoszenia.
+ Posiada funkcjonalną kieszonkę na przewód zasilający. 

Podgrzewacz do butelek samochodowy BABYONO 199 2w1

BABYONO 199 2w1


Sprawdź produkt w sklepie:

BABYONO 199 2w1 to podgrzewacz i termoopakowanie w jednym, dostępne w kilku wariantach kolorystycznych i wzorniczych. Produkt posiada wbudowany termostat, który chroni podgrzewacz przed przegrzaniem. Co więcej, wybrany model służy również jako przenośny termos, który na długo utrzymuje temperaturę napoju lub dania gotowego w słoiczku.

Podgrzewacz samochodowy do butelek BABYONO 199 pasuje do większości słoiczków i szerokootworowych butelek z linii Natural Nursing. Posiada także wygodny pasek, dzięki któremu można przypiąć go do wózka lub torby. Według producenta jest w stanie podgrzać 200 ml płynu w około 20 minut.

Zalety:Wady:
+ Urządzenie ma bardzo korzystną cenę. – Niskie butelki ogrzewa jedynie od góry, przez co pokarm wymaga częstego mieszania.
+ Posiada praktyczną kieszonkę na przewód, smoczek lub łyżeczkę.
+ Służy również jako termoopakowanie.
+ Jest dostępne w kilku kolorach i wzorach do wyboru.

Podgrzewacz do butelek samochodowy Chicco Travel (60081)

Podgrzewacz do butelek samochodowy Chicco Travel (60081)


Sprawdź produkt w sklepie:

Samochodowy podgrzewacz do butelek Chicco Travel (60081) to urządzenie o mocy 110 W, przeznaczone zarówno do użytkowania w podróży, jak i w warunkach domowych. Produkt posiada stabilną podstawkę i proste w obsłudze pokrętło, dzięki któremu możemy wybrać temperaturę podgrzewania odpowiednią dla słoiczków lub butelek.

Podgrzewacz utrzymuje ciepło pokarmu przez około godzinę. Jest wyposażony w wewnętrzne wypełnienie, dzięki któremu pasuje do mniejszych butelek i słoików. Ma również wyłącznik bezpieczeństwa oraz alarm audio-wizualny, który informuje o zakończeniu programu podgrzewania.

Zalety:Wady:
+ Urządzenie nadaje się zarówno do użytkowania w samochodzie, jak i w domu. – Ma wysoką cenę jak na podgrzewacz samochodowy, ale jednocześnie korzystną jak na urządzenie dwa w jednym.
+ Jest łatwe i wygodne w obsłudze. – Nie pełni funkcji termoopakowania
+ Posiada sygnalizator ukończenia pracy.
+ Wyłącza się automatycznie, zapewniając bezpieczeństwo.

Podgrzewacz do butelek samochodowy – jak wybrać najlepszy?

Samochodowy podgrzewacz do butelek występuje najczęściej w dwóch wariantach – w formie podgrzewacza domowego z wymiennym przewodem zasilającym oraz w formie opakowania typu termos, służącego również do transportu ogrzanego wcześniej pokarmu. Modele dwa w jednym będą dobrym rozwiązaniem, jeśli pragniesz zaoszczędzić na zakupie dwóch różnych podgrzewaczy i przenosić produkt w zależności od swoich potrzeb. Nie umożliwią Ci jednak transportu ogrzanego pokarmu i zachowania jego temperatury.

Poza wyborem typu podgrzewacza samochodowego, warto zwrócić uwagę także inne parametry tego rodzaju urządzeń, takie jak:

 • moc – która decyduje o szybkości podgrzewanego pokarmu – im większa, tym szybciej działa urządzenie. Średnia wartość tego parametru to 25 – 350 W.
 • zakres temperatury pracy – najbezpieczniej jest wybierać produkty, które nie podgrzewają się do temperatury wyższej niż 40 stopni Celsjusza, gdyż niedopilnowanie ich pracy może zakończyć się przegrzaniem pokarmu i utratą jego wartości odżywczych.
 • wbudowany termostat – chroniący przed przegrzaniem.
 • funkcja automatycznego wyłączania – gwarantująca bezpieczeństwo użytkowania podgrzewacza.
 • pojemność – korzystając z nietypowych butelek, na przykład bardzo szerokich lub wysokich, warto upewnić się, że wybrany podgrzewacz jest w stanie je pomieścić.
 • sposób obsługi – większość klasycznych podgrzewaczy samochodowych uruchomi się automatycznie po podłączeniu do gniazda zapalniczki, jednak niektóre będą umożliwiały także manualną obsługę oraz wybór temperatury docelowej.
 • sygnalizacja ukończenia pracy – na przykład dioda lub sygnał dźwiękowy.
 • dodatkowe udogodnienia – podgrzewacze mogą być wyposażone w rączkę do przenoszenia, pasek do mocowania czy też kieszonkę na przewód zasilający. Wszystkie te dodatki wpłyną pozytywnie ich funkcjonalność i komfort użytkowania produktu.

Podsumowanie

Podgrzewacz samochodowy to przydatny gadżet dla rodziców, którzy dużo i często podróżują. Modele z opakowaniem termicznym będą przydatne również dla miłośników bardzo długich spacerów. Warto pamiętać, że podgrzewacze nie służą wyłącznie ogrzewaniu mleka czy pokarmów ze słoiczka. Doskonale sprawdzą się także w przypadku starszych dzieci, kiedy podczas zimowych spacerów będą miały ochotę napić się ciepłej herbaty czy kakao.

Wybierając idealny model podgrzewacza samochodowego, dobrze jest zwrócić uwagę na jego funkcjonalność oraz opinie, którymi wielu rodziców bardzo chętnie dzieli się w internecie. Zachęcamy także do zapoznania się z naszym rankingiem podgrzewaczy samochodowych, w którym znalazły się bardzo odmienne urządzenia, dostosowane do potrzeb różnych użytkowników.

Podgrzewacz do butelek samochodowy opinie

Napisz nam w komentarzu lub daj znać na facebooku co sądzisz o naszym zestawieniu 🙂

Zapisz się na nasz newsletter

Bądż na bieżąco ze wszystkimi nowymi wpisami. Wybieraj zawsze najlepsze produkty!

ZOSTAW KOMENTARZ

Please enter your comment!
Wpisz swoje imię

Najnowsze wpisy

Zapisz się na nasz newsletter

Bądż na bieżąco ze wszystkimi nowymi wpisami. Wybieraj zawsze najlepsze produkty!

Warto przeczytać