Sokowirówka Bosch MES25 to urządzenie o mocy 700 W, wyposażone w 2-litrowy pojemnik na miąższ i 1,5 -litrowy pojemnik na sok. Produkt posiada dwustopniową regulację prędkości oraz funkcję blokady kapania. Wyróżnia się nowoczesnym designem i solidnością wykonania.
Urządzenie posiada duży otwór wlotowy, separator piany i sito ze stali nierdzewnej, które radzi sobie ze ścieraniem nawet najtwardszych warzyw i owoców. Sokowirówka jest łatwa w demontażu oraz w utrzymaniu w czystości, a wszystkie jej wyjmowane części można myć w zmywarce. Produkt wyposażono także w gumowe końcówki podstawy, które zapobiegają przesuwaniu się sprzętu podczas pracy.
Bosch MES25A0 został wyposażony w szereg zabezpieczeń, w tym między innymi w blokadę przed uruchomieniem w przypadku nieprawidłowego złożenia oraz system automatycznego wyłączania w przypadku otwarcia pokrywy w trakcie pracy.
| Moc: | 700 W |
| Prędkość obrotów: | brak informacji |
| Pojemność: | 1,5 l [sok] 2 l [miąższ] |
| Liczba poziomów prędkości pracy: | 2 |
| Akcesoria: | popychacz, szczoteczka |
| Noże: | brak informacji |
| Istotne cechy: | antypoślizgowa podstawa, zabezpieczenie przed nieprawidłowym montażem, automatyczne wyłączenie po otwarciu pokrywy |




